Пасажирські перевезення з України до Латвії та Естонії

Компанія SJ Transport надає комплекс послуг у сфері міжнародних пасажирських перевезень. Поїздки до Латвії та Естонії здійснюються на комфортабельних мікроавтобусах Mercedes Sprinter, які обладнані всім необхідним. В компанії працюють лише досвідчені водії з багаторічним стажем. Вони використовують тількі перевірені маршрути, що дозволяє дістатися кінцевої точки максимально оперативно. Виїзди здійснюються з п’яти міст України:

 • Київ;
 • Житомир;
 • Львів;
 • Луцьк;
 • Рівне.
passazirskie perevozki

Пасажирські перевезення з України до Латвії та Естонії здійснюються щотижнево по понеділках та п’ятницям. Остаточний час відправлення мікроавтобусів оголошується клієнтам завчасно, щоб вони могли належним чином підготуватися до поїздки та зібрати свої речі. 

Скільки коштує поїздка з України до Латвії та Естонії

Пасажирські перевезення зі Львова та інших міст України здійснюються за фіксованою ціною. До вартості поїздки входить вантаж – 2 валізи загальною вагою до 30 кг. Ціна залежить від країни:

 • Естонія (Таллінн, Пярну, Тарту) від 120 євро;
 • Латвія (Рига) від 100 євро.

Якщо пасажир хоче зарезервувати додатковий вантаж, про це необхідно повідомити завчасно. Вартість буде залежати від ваги та розміру валізи.

Як зарезервувати місце для виїзду з України до Латвії або Естонії

На офіційному сайті SJ Transport необхідно перейти у відповідний розділ. Пасажирські перевезення з України до Латвії та Естонії також можливі шляхом оформлення онлайн-резерву. Для цього необхідно заповнити елементарну форму, вказавши:

 1. Дату виїзду.
 2. Шлях поїздки.
 3. Кількість пасажирів.
 4. Телефон та e-mail.
 5. Розмір вантажу (не більше двох валіз до 30 кг).

В онлайн-формі також є поле з додатковою інформацією. Його не обов’язково заповнювати. Безпосередньо перед поїздкою необхідно прочитати правила пасажирських перевезень. Якщо у клієнта виникають додаткові запитання, їх можна задати нашому консультанту. Можна звернутись в Call-центр, скориставшись популярними месенджерами:

 • Telegram;
 • WhatsApp;
 • Viber.

Менеджери також відповідають в соціальній мережі Facebook.

Компанія SJ Transport – надійний партнер у питанні пасажирських перевезень

На жаль, у цій сфері з’являється дедалі більше шахраїв. Тому співробітництво з SJ Transport – це інвестиції у власну безпеку. Компанія заснована у Великобританії у 2006 році. З 2009 року SJ Transport працює у сфері вантажних та пасажирських перевезень. За весь час компанія отримала багато позитивних відгуків та здобула цінний досвід. Пасажирські перевезення з Києва та інших міст України до Естонії та Латвії відбуваються регулярно, достатньо лише забронювати місце. 

uk  +447850884413 

facebook messenger  telegram 128x128 1  viber whatsapp 

lv 1  +37120095801          

mail icon 1  transport@staffandjob.com

Copyright © 2024 SJ Transport All rights reserved